MÖBLER / Soffor / Soffa 8948252
nr 894 8252
Soffa
3-sits, skinn/galon, längd: 203
Kondition: slitage
Utrop:
3.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 maj 2014
kl 19:32:39
12/5 14:24:32
12 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
Soffa
Kondition: slitage
Läs mer om 50/60-tal
nr 894 8252
Soffa
Kondition: slitage
Utrop: | 3.000 kr |
Såld: | 300 kr |
måndag 12 maj 2014 |
12/5 14:24:32 | 1 | Vinnande bud |
12 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l från 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal